Верифікований профіль
15
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому
Специалист по недвижимости в г. Одесса
Агентство «Lider Family»
Помощь в покупке, продаж квартир и домов.
Аренда и продажа коммерческой недвижимости.
Долго ровная аренда домов и квартир.

Продаж квартир (3)

  • Lider family
    31 000 $
    861 $/м²

    Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 10

    1 кімната
    36 / 17 / 9 м²
    поверх 6 з 10
    1995 рік побудови
    1 міс. тому
    🔥 1-кімнатна у ЗОЛОТОМУ КВАДРАТІ селища Котовського! 🔥 Ідеальний варіант як для життя, так і під оренду 💰 📍 вул. Висоцького 🏢 6 поверх (чеський проєкт) 📐 Загальна площа — 36 м² 🏠 Будинок кооперативний — доглянутий та з порядком ✨ Квартира світла та простора ☀️ Східно-південна сторона — багато сонця та тепла 🔧 Уже зроблено: ✔️ замінені двері ✔️ нові батареї ✔️ металопластикові вікна 🛠 Квартира підготовлена до ремонту — ідеальна можливість зробити все під себе, без переплати за чужий дизайн 🏡 Дуже тепла квартира — взимку комфортно та економно 📌 Локація — ТОП! Справжній «золотий квадрат» — поруч є ВСЕ: школи, садочки, ринок, супермаркети, транспорт — усе в пішій доступності 0973440676
    Рієлтор
  • Lider family
    52 000 $
    1 268 $/м²

    Князя Ярослава Мудрого просп., 4

    ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Таїрова
    1 кімната
    41 / 18 / 10 м²
    поверх 7 з 17
    1 міс. тому
    У продажу 1-кімнатна квартира в новому будинку на Таїрова, «Одеські Традиції» на Глушка. Квартира розташована на 7-му поверсі, загальною площею 41 м², є два балкони: з кухні та з кімнати. Квартира світла, у самому серці Таїрова, з ремонтом! Дивіться відео: 0973440676
    Рієлтор
  • Lider family
    51 000 $
    1 244 $/м²

    Євгена Чикаленка вул., 43

    1 кімната
    41 / 18 / 18 м²
    поверх 7 з 12
    2019 рік побудови
    1 міс. тому
    🏡 Новий будинок на Таїрова — ЖК «Два Академіка»! Зданий та заселений! 🔥 Однокімнатна квартира 41 м² із двостороннім плануванням та двома балконами, 7 поверх. 🌅 Головний вау-ефект: панорамний вид на Золотий берег, море та місто! 🛡️ Закрита територія, що охороняється, відеоспостереження, порядок і безпека. 🚶 До моря 15 хвилин пішки, поруч супермаркети та парк 411 Батарея. 💨 Газове опалення — тепло та комфорт цілий рік. ⚡ Ліквідні квартири з видом та газом розходяться найпершими! Не відкладайте — пишіть у директ просто зараз!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.